Batıda beyazlatmanın tarihi

October 29, 2021

Batıda beyazlatmanın tarihi

Beyazlatmatakıntı, sadece bizler değil, geçen yüzyılın güzellikleri de daha da takıntılı ve çılgın.Orta Çağ'da Batılı aristokratlar açık teni severdi.

Eski İspanyol kraliyet ailesi, vücutlarında mavi kanın aktığına inanıyordu ve genellikle insanlara kar beyazı önkollarında açıkça görülen mavi damarları gösterdiler.Kendilerine mavi kanlı soylular diyorlardı.Kanlarının saflığını göstermek için güneşten kaçınmak için karmaşık giysiler giyerler ve mavi kan damarlarının daha belirgin olması için şeffaf ve beyaz ten peşindeler.

Avrupa'da da temsili bir rakam var. beyazlatma kültür İngiltere Kraliçesi I. Elizabeth.Halka açık yerlere her gittiğinde, kendini “beyaz kağıt gibi beyaz” göstermek için yüzüne kurşun ve sirke karışımından yapılmış bir beyaz toz tabakası sürüyordu.

Zenginler ve güçlüler popülerliği artırdı ve herkes aynısını yaptı.Kurşun tozuna ek olarak, insanlar cıva ve arsenikten beyazlatma kodlarını da keşfettiler.Cıva kırılma prensibi, cildin gümüş bir parlaklık göstererek pürüzsüz ve narin görünmesini sağlar.19. yüzyılda Avrupa pazarında arsenik sabunu ve oral arsenik tabletleri satıldı.

Bu yöntemler onların takıntılarını tatmin edemez. beyazlatma.Victoria İngiltere'sinde solgunluk ve şeffaflık en ideal güzellikti.Tüberküloz hastalarının hastalıklı beyaz görünümü aranan bir hal aldıbeyazlatmaşablon.Ziyafete katılmadan önce bile, asil kadınlar doktordan yüzdeki kanın bir kısmını emmek için her kulağın arkasına bir sülük koymasını istedi.Amaç yüzü kansız beyaz yapmaktı.

Paranoyak adalet arayışları sadece estetik değil, onurlu statü sembollerine ve güce körü körüne tapınmak, sağlık pahasına, sadece sahte muhteşem bir görünüme sahip olmak.

Bilimsel olarak nasıl beyazlatılır?

Beyaz çok önemlidir.Şeffaflık, hassasiyet ve nemlendirme de bir tür içsel canlılık yaymak için zengin beyazın temel renklerinden biridir.Canlılık, su ruhu, sağlık ve adalet, balık ve ayının pençeleriyle asla uyumsuz değildir.Aynı zamanda fikirlere ve yöntemlere de önem verir.Çok kanallı olmalı, yüzey bakımı yapılmalı ve astarın bakımı dikkatli yapılmalıdır.çok kanallıbeyazlatmaTabii ki, epidermis, dermis ve derin deri altı katmanlarından çok boyutlu hassas vuruşlar elde etmelidir, daha sonra melaninle savaşmak için kullanılabilir.

Derin cilt tonunun esas olarak dermisteki melaninden kaynaklandığını ve bunun ürettiği kahverengi melaninin melanini epidermisten derin tabana dağıtacağını hepimiz biliyoruz.

Epidermisin melanini esas olarak şunlara dayanır: IPL OPT. Görevi IPL OPT son derece hedeflidir, melanini hassas bir şekilde ezer ve aynı zamanda kolajen ve elastik liflerin yenilenmesini uyarır, cildin kusurlu pigmentlerini arındırır ve hassas bir cilt elde eder.

Mezodermin beyazlaması esas olarak beyazlatmasu ışığı akupunkturu.Cildin ultraviyole ışınlarına direnme yeteneğini güçlendirebilen, melanin üretimini engelleyebilen ve melanin tarafından ezilmesine yardımcı olan temel su ve ışık + VC kombinasyonunu kullanır.IPL OPT mümkün olan en kısa sürede metabolize edilmelidir.

Erken evre ile IPL OPT ve beyazlatma su ışını ve astar, takip beyazlatmave doku, mükemmel tamamlayıcıya güvenen Kral Filorga'yı artıracak.Filorga, cilt hücrelerinin yenilenmesini uyarır ve yeni şehrin metabolizmasını hızlandırır.Dermisin kalınlığını ve yoğunluğunu arttırdıktan sonra hücre düzeni daha sıkı ve elastik olacak, cilt daha pürüzsüz olacak ve genel cilt dolgun hissedecektir.

Yüksek frekanslı ultrasonik muayene tablosu

Süperfoton tedavisinden sonra Filorga enjeksiyon tedavisinden sonra

Dermis kalınlığı +%20 (p=0.000023) Dermis kalınlığı +%24 (p=0.000011)

Epidermisten mezoderme kadar çoklu takviyeler, cildin dokusunu ve parlaklığını iyileştiren çok kanallı beyazlatmayı gerçekten sağlayabilir.NS gerçek zengin beyazlık dolgun ve dolgun cilt dokusu, elastik parlaklık veya içten dışa yarı saydamdır.