Dövmeleri silmek için neden pikosaniye lazeri seçmelisiniz?

October 29, 2021

hakkında en son şirket haberleri Dövmeleri silmek için neden pikosaniye lazeri seçmelisiniz?

Gerçekten işe yarıyor mu?

Pikosaniye lazer dövme silme makinesi, melanini büyük bir basınçla vurmak için ultra kısa darbeler (saniyenin trilyonda biri uzunluğunda) kullanır, melanin küçük toz benzeri parçacıklara dönüşür.Daha sonra vücut tarafından emilir ve elimine edilir. Vücut için hızlı ve kolay, ameliyatsız, invaziv olmayan bir lazer cilt tedavisidir.

Dövme silme acıtır mı?

Evet, pikosaniyelik Lazer dövme silme makinemiz geleneksel dövme silmeden daha az ağrılı olmasına rağmen, lazer ciltle temas ettiğinde bir miktar ağrı olur.

hakkında en son şirket haberleri Dövmeleri silmek için neden pikosaniye lazeri seçmelisiniz?  0

Ne kadar sürer?

Dövmenin rengine, tipine, derinliğine, boyutuna ve lazer çıkarma sistemine bağlı olarak, beş tedavi gibi kısa bir sürede kaybolabilir.Pikosaniye lazer dövme silme makinemiz, geleneksel dövme silmeye göre daha az işlem gerektirir ve inatçı mürekkep alanlarını ortadan kaldırmada daha etkilidir.

yara izi bırakacak mısın?

Genellikle lazer enerjisinin üçte biri ila yarısı etkiyi sağlayabilir.Cildin daha düşük enerji uyarımı ile yara izi oluşturma olasılığı daha düşüktür.

 

 

Pikosaniye lazerin diğer dövme sildirme lazer sistemlerinden farkı nedir?

pikosaniye lazer dövme silme, nanosaniye teknolojisinden 100 kat daha hızlı olan pikosaniye (saniyenin trilyonda biri) lazer teknolojisini kullanır.Sonuç olarak, pikosaniye lazer sistemi dövmeleri geleneksel lazerlerden daha hızlı ve cerrahi olmayan, invazif olmayan parçalar.Ek olarak, pikosaniye lazer inatçı mürekkep renklerinde (maviler ve yeşiller) daha etkilidir ve kahverengi lekeler gibi iyi huylu pigment lezyonlarını tedavi edebilir.

Geleneksel dövme silme işleminden daha mı az acı verir?

İşlemle ilişkili bir miktar ağrı olsa da, pikosaniye lazer daha az ağrılıdır ve geleneksel lazer çıkarmadan daha az ziyaret gerektirir.Acıyı en aza indirmek sizin için önemliyse, gidilecek yol budur.